Balandžio 23–29 dienomis bibliotekoje - skaitykloje vyko įvairūs renginiai, skirti XVIII Nacionalinei Lietuvos Bibliotekų savaitei „Kartu mes kuriame ateitį″.

Informaciniame stende buvo pateikta informacija apie bibliotekoje vykstančius renginius, bibliotekų siekius, apžvelgtas bibliotekų vaidmuo Lietuvos kultūriniame ir socialiniame gyvenime. Visą savaitę vyko akcija ,,Padovanok bibliotekai naują knygą”. Pirmokai klausėsi mamyčių Erikos ir Jolitos sekmų pasakų. Visi kartu inscenizavo pasaką ,,Ropė″. Taip pat  pasakas skaitė ir penktokai savo draugams.

Antros klasės mokiniai dalyvavo išvykoje į Kelmės Žemaitės viešąją biblioteką. Čia jie susipažino su bibliotekoje veikiančiomis vaikų ir jaunimo erdvėmis, kartu su personažu – Varle karalaite susitiko su linksmais personažais – žiogu, bitute, drugeliu, stebėjo trumpą lėlių vaidinimą. Mokiniai išbandė interaktyvias žaidimų grindis, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Spalvų kopos”.

Pradinių klasių mokiniai gamino knygų skirtukus. O 5-7 klasių mokiniai dalyvavo rašinių ,,Mano svajonių biblioteka“ bei piešinių ,,Ateities biblioteka″ konkursuose, kuriuose  originaliausio rašinio prizininkais pripažinti 5 klasės mokinė Neda Rutkauskaitė bei 7 klasės mokinė Indrė Lukauskytė, originaliausio piešinio prizininkais tapo 5 klasės mokinės Deimantė Aleksandravičiūtė bei Rita Zykaitė. Mokiniai dalyvavo diskusijoje ,,Jei nebūtų bibliotekos”, diskutavo apie pagarbą knygai ir kūrėjui.