Pirmąją vasaros dieną 25 gimnazijos 5 - 6 klasių mokiniai vyko į Kelmę, kur buvo minima  Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mokinius į šventę lydėjo 6 klasės auklėtoja Danutė Mickevičienė ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.

Šventę inicijavo ir visus sveikino renginio globėja, rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė.
Saulėta, jauki, puiki, nuotaikinga, linksma - tai žodžiai, kuriais šventę apibūdino mokiniai.

Šventinė dalyvių eisena prasidėjusi nuo Kelmės rajono savivaldybės administracijos pastato ir trukusi iki kultūros centro, traukė ir pėsčiųjų ir vairuotojų dėmesį. Visi stojo šalikelėse neatitraukdami akių nuo linksmai keliaujančios rajono moksleivių kolonos. Prie kultūros centro mokinių ir juos atlydėjusių mokytojų laukė koncertas, šokiai, įvairios atrakcijos bei   dovanos.

Gerą nuotaiką kūrė Kelmės mažojo teatro aktoriai (vadovas Algimantas Armonas).

Gera buvo susitikti kitose rajono mokyklose besimokančius draugus, pasikalbėti, pašokti ar tiesiog pabūti šalia.