_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Tokiu pavadinimu, tik pasibaigus mokslo metams, jau penkti metai Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje organizuojamos vasaros poilsio stovyklos. Treti metai, kai priimame  Švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kvietimą  įsitraukti į iniciatyvą „Atverk duris vasarai“.  Ši iniciatyva yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

Mūsų stovyklos tikslas – turiningas laisvalaikio leidimas, savęs pažinimas per įvairias veiklas, bendravimas ir bendradarbiavimas bei kitų socialinių įgūdžių tobulinimas. Stovykla skirta 7-13 metų mokiniams ir vykdoma visą mėnesį.

Vyresnieji mokiniai, vasaras leidę stovykloje, jau antri metai padeda stovyklos vadovėms planuoti veiklas, organizuoti žaidimus, siūlo užduotis, idėjas.

Šią vasarą mes – stovyklos vadovės ir stovyklautojai – iš naujo atradome savo miestelį.  Keliavome pėsčiomis, fotografavome, įveikinėjome skaitymo užduotis bibliotekoje, knygose ieškojome vasarai tinkančių žodžių, dalyvavome vasariškoje viktorinoje, žaidėme vyresniųjų mokinių gamintus stalo žaidimus, kūrėme iš gamtinės medžiagos, komponavome lauko gėlių puokštes, skaitėme legendas ir padavimus apie žemę, augalus ir negyvąją gamtą, gaminome vandeninius Patiktukus ir kūrėme jų istorijas. Žinoma, didžiąją dalį laiko praleidome lauke gaudydami šiltą vasaros vėją, akimis glostydami gėles ir medžių žalumą bei žaisdami judriuosius žaidimus.

Stovykloje buvo gera mažesniam ir didesniam, broliukui ir sesutei, pirmokui ir šeštokei. Patirtas įspūdis, įveikta užduotis, laimėtas prizas, sėkmės ir laimės pojūtis atvėrė duris ne tik vasarai, bet ir savęs tobulinimui. 

Stovyklos vadovės vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė ir specialioji pedagogė Loreta Račkauskienė.