Rugsėjo pradžioje gimnazijos foje vėl startavo ir akis džiugina dar pavasarį prasidėjusi. Kelmės rajono ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių edukacinė kilnojamoji piešinių paroda „Pažinkime Kelmės kraštą“. Jos tikslas - ugdyti meilę, pagarbą savo gimtajam kraštui, domėtis jo simbolika, kraštovaizdžiais, architektūros paminklais, juos vaizduoti savo piešiniuose ir skleisti gerą žinią apie savo kraštą.

Mokiniai savo piešiniuose nupiešė jų požiūriu svarbiausius ir jų kraštą reprezentuojančius objektus: architektūrinius paminklus, koplytėles, kraštovaizdžius, renginių akimirkas ar net įspūdingą akmenį šalia kelio.
Kiekvienoje ekspozicijoje galima pamatyti piešinį, kuriame pavaizduota jų mokykla.
Šiuo metu gimnazijoje galima susipažinti su Kelmės Graičiūno gimnazijos mokinių darbais.