Spalio 9 dieną, pradinio ugdymo programos mokiniams buvo organizuota turizmo diena.
Programos tikslas – ugdyti pagarbą gamtai bei mokinio ir jo šeimos aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime.

Mokiniai, tėveliai, mokytojai dieną pradėję mankšta ir nuotaikinga dainele, linksmai tęsė žygį pėsčiomis sveikatingumo taku link Ventos slėnio.  Žygio metu mokiniai plėtojo prigimtinį norą judėti, ugdėsi reikalingus turistui įgūdžius, geriau pažino savo gyvenamąją vietovę. Ventos slėnyje dalyviai rengė veiklos stoteles. Mokiniai veiklos stotelėse susipažino su vaistažolėmis, atliko augalų atpažinimo užduotis, kūrė kilimą iš gamtinės medžiagos, mokėsi turizmo technikos elementų, žaidė žaidimus, kurie visiems suteikė daug teigiamų emocijų, vaišinosi koše bei kvapnia arbata.

Mokiniai susiskirstę į komandas visi aplankė numatytas stoteles, kur gilino pažinimo, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas, gerino komandinio darbo, savitarpio pagalbos bei atsakomybės įgūdžius, mokėsi sveikai gyventi ir judėti.

Turizmo dienos veiklose dalyvavo 61 pradinių klasių mokinys, 15 tėvų bei mokytojų