„Oho. Pirmokai net tris ketureilius surimvo, - šaunuoliai,-  sako vyresniųjų klasių mokiniai. Kaip kruopščiai jie išaplikavo moliūgus, puikios iliustracijos.
„Oi ir mūsų kurtas ketureilis jau stende. Kaip smagu,”-  sako penktokai.
„Kokie įdomūs”,- priėję ir paskaitę kūrybinius bandymus ,- sako ketvirtokai.
„Buvo labai smagu visiems valgyti sriubą. Kokia ji oranžinė, kaip mano marškinėliai” – neatsidžiaugė antrokas.
„Nebespėjom ateiti sriubos, o gal neliko todėl, kad mes penktokai. Apgailestavo mokiniai”.
„Mes neužmiršom ne ne ne”, - atnešusios ketureilį apie molūgą sakė septintokės.
„Buvo graži šventė, mes pasipuošėme oranžiniais rūbais, o gražiausi pirmokai, jų mamytės pasiuvo oranžines skareles”.
„O kokia graži mūsų mandala. Taip ji pati gražiausia mums nes mes ją kartu – mažas – didelis - dėliojome (kūrėme).” Net atėjusios mokinių mamytės ir močiutės įnešė savo indėlį.
„Niekada nepagalvojau, kad gvazdikiniai serenčiai vaistingieji augalai – sakė mokinio mama – reikės daugiau informacijos paieškoti. Ačiū Jums”.

Mes, projekto kordinatorės, organizatorės ir vykdytojos – pradinių klasių mokytoja metodininkė Danutė Ivanauskienė ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė, džiaugiamės, kad projektas ir jo veiklos išjudino visą gimnazijos bendruomenę.