Vykdydami projektą, organizatoriai numatė ir parengė įvairių užduočių. Užduotys buvo teiktos ne tik mokiniams, bet ir jų tėveliams. Viena iš užduočių parašyti savo vaikui palinkėjimą, mintį, taisyklę saugaus eismo tema. Džiugina tai, kad tėveliai išties labai kūrybiškai atliko užduotis.

Vieni jų vyresniuosius vaikus moko konkrečiais pavyzdžiais, taisyklėmis, surašytomis punktais. Daugelis jų pabrėžia tai, kad negalima naudotis gatvėje mobiliuoju telefonu, einant per perėją.

Jaunesniuosius mokinius tėvai moko pasitelkdami knygą, kompiuterį, skaitydami eiles, pasakas.

Svarbiausia tai, kad ieškomi ir randami būdai, skatinantys vaiką saugiai elgtis kelyje.

Gimnazijos vestibiulyje parengtas stendas „Tėvelių mintys ir linkėjimai mokiniams saugaus eismo tema”.