TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos įkvėpti,  gimnazijoje organizavome „Pyragų dieną“.

Klasių stalai stebino žvakutėmis, papuošimais ir pyragų gausa. Mokiniai patys prekiavo, mokėsi mandagiai elgtis su lankytojais, gražiai patiekti pyragą. Džiugu buvo matyti išradingą ir verslų pradinuką ir vyresnį mokinį!

Vyresniųjų klasių mokiniai ir mokyklos darbuotojai akcijos metu surinko 112 eurų, jie  pervesti Išsipildymo akcijai.  Pradinių klasių mokiniai, jų tėvai ir mokytojai paaukojo 161,30 eurų, kurie  skirti Maltiečių VDC lankantiems vaikams. 

Sakoma, kad gerumo niekada nebūna per daug. Jis net tamsiausią dieną nušviečia, liūdesį išsklaido ir gera juo dalintis su kitais.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos!

Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė