,,Spalvoto meduolio diena“ tai iniciatyva, respublikoje švenčiama jau dešimtąjį kartą. Šiemet jos tikslas – jaunosios ir vyresniosios kartos bendrystė, buvimas kartu, gerumas, dalijimasis patirtimi.

Iniciatyvos gimnazijoje iniciatorė Danutė I., pasidalinusi savo idėja su mokinių mamomis ir socialine pedagoge Dalia O., džiaugėsi, kad idėja sulaukė palaikymo ir tapo gražia, didele klasės švente.

Mamų ir mokytojos iškepti 539 nespalvoti meduoliai tapo nemažu iššūkiu mažiesiems pirmokėliams, jų mamoms, mokytojai bei socialinei pedagogei Daliai O.

Šventinę iniciatyvą pradėję muzikaliu ir nuotaikingu pasisveikinimu, išklausę socialinės pedagogės pasakojimo apie iniciatyvą, idėjas ir t.t. pasipuošę kepuraitėmis ir prijuostėmis bei iniciatyvos atributika (mama Daiva ), paėmę į rankas teptukus ir dažus ėmėme spalvinti.

Klasėje nutilo šurmulys, dėmesys nukrypo į rankoje turimą meduolį, kuriame dažais buvo kuriama sava pasaka. Pamažu pildėsi padėklai, o vėliau ir stalai. Rezultatas džiugino ir stebino. 539 – tai ne tik skaičiai – tai pasidalintas gerumas – su šalia esančiu, su savo artimu, vyresniu. Meduolio spalvinimas tai visuotinės geros emocijos, suartėjimas, bendras geras darbas.

Truputis laiko, šilumos, artumo, tik tiek tereikia, kad praskaidrėtų globos namuose gyvenančio senolio diena.

Nuoširdžiai  dėkojame mokinių mamoms – Irmai N., Vitalijai K., Linai K., Donatai N., Živilei J., Daivai B., Dianai K., Jurgitai P.  – kepusioms meduolius bei buvusioms kartu.