Pasvalio specialioji mokykla organizavo respublikinį kūrybinį konkursą ,,Mano pasakos herojus“. Konkurso tikslas -  skatinti norą skaityti ir klausytis pasakų, ir kartu kurti pirštukinį pasakos herojų, skatinant mokinių saviraišką, kūrybiškumą per kolegialų mokymąsi.

Įvairiomis priemonėmis, įvairia technika bei medžiagomis pagamintas pirštukines lėlytes kūrė ir mūsų gimnazijos mokiniai. Į Pasvalio specialiąją  mokyklą iškeliavo iš popieriaus pagaminta ,,Karvytė“ bei ,,Sigutė“, veltinio ,,Varlė“ ir ,,Paršelis“, megztos lėlytės - ,,Pilkoji pelytė“ ir ,,Pilkasis kiškelis“.

Lėlytes, paskatinti vyresniosios socialinės pedagogės Dalios O.,  kūrė dešimt 4 - 7 klasės mokinių, lankančių socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimus. Socialinė pedagogė džiaugiasi turiningai praleistu laiku bei mokinių atliktais darbais ir viliasi, kad ateityje pirštukinės lėlytės paskatins mokinius drąsiau reikšti mintis, kalbėti ir gal net vaidinti.

Kūriniai  bus eksponuojami gimnazijos ir miestelio bibliotekose.