Lapkričio 19-24 dienomis visoje Lietuvoje buvo paskelbta Lietuvos 100 – mečio Nacionalinė karjeros savaitė. Jos tikslas – supažindinti mokinius su įvairiausiomis profesijomis, padėti jiems planuoti būsimą karjerą, pažinti save, priimti tinkamus sprendimus. Mūsų mokykla taip pat prisijungė prie projekto, todėl visą savaitę skirtingų klasių mokiniai stebėjo projekto ,,būsiu_“ vaizdo konferencijas iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus, kurių metu išgirdo žinomų žmonių pasisakymus apie sėkmingą jų karjerą, apie atsirandančias naujas profesijas, apie tai, kaip naujosios technologijos keičia darbo aplinką, kokių kompetencijų reikės ateities dirbančiajam.

Nacionalinės karjeros savaitės renginių metu išgirstą informaciją ir įgytą patirtį bei žinias, mokiniai galės pritaikyti rinkdamiesi profesiją ar norėdami įsidarbinti.