Konkursą ,,Mano diena mokykloje” organizuoja ir finansuoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, Radviliškio rajono Šeduvos gimnazija. 

Lietuvos pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano diena mokykloje“ dalyviai - Lietuvos respublikos švietimo įstaigų 1-4 klasių mokiniai. Dalyviai skirstomi į dvi amžiaus grupes:

  • I grupė – 1–2 klasių mokiniai;
  • II grupė – 3–4 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas - skatinti mokinius apmąstyti savo veiklą mokykloje ir kompiuteriniame piešinyje pavaizduoti savo mokyklinio gyvenimo gražiausias akimirkas bei naudojantis skaitmeninių technologijų įrankiais siekti kūrybinės saviraiškos.

Dalyvauti konkurse, paskatinti vyresniosios socialinės pedagogės Dalios O., panoro 8 mokiniai. Jie savo piešiniuose atskleidė labai mėgstantys žaisti kamuoliu, sportuoti lauke, gryname ore, žaisti kvadratą, krepšinį. Pirmokės džiaugėsi galinčios išmokti skaičiuoti, dainuoti.

Antrokas ir ketvirtokas savo piešinyje parašė raides, taip įvardydami sunkiausią bet įdomiausią dalyką – rašymą.

Džiugu, kad mokiniai noriai kūrė, išreiškė mintis, turiningai leido pertraukas, pozityviai bendravo ir naudojosi skaitmeninių technologijų įrankiais.