Tarp jaunimo populiarių draugystės apyrankių pynimas – fantazijos ir kūrybiškumo kupinas užsiėmimas. Šios apyrankės – tai draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Juostelė nenurišama nuo rankos, kol pati susidėvi. Šiandien mokinių seimelio nariai užrišo apyrankes  mokytojams ir mokiniams. Akcija vyko prieš pamokas.

Po trijų pamokų sporto salėje skambėjo muzika klegėjo mokinių balsai. Septintokas Rokas mokė šokio žingsnių. Šokis, suvienijęs 5- IV gimnazijos klasių  atstovus, peraugo į gražią draugystę.

Seimelio nariai išdalijo mokinių -  mokiniams ir mokytojams rašytus laiškus, linkėjimus, apkabino savo draugus, pasakydami Jiems, kokie jie svarbūs ir mylimi.

Antrame aukšte „Supanašėję draugai” galėjo nusifotografuoti prie „Draugystės pievos” – dailės kūrinio, kurį piešė visų – pradinių ir vyresniųjų-  klasių mokiniai.

Po visų veiklų ilgai netilo teigiamos mokinių emocijos.

Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O., projekto iniciatorė, džiaugiasi mokinių, seimelio pirmininko Ovidijaus A. ir narių atsakingumu bei siunčia laišką mokiniams ir kolegoms.

„Linkiu, kad šiame kelyje Jus lydėtų vidinė stiprybė, žmonių ir Gyvenimo palaikymas bei tikėjimas tuo, kad priėmėte šiai dienai geriausią sprendimą – įsileisti į savo gyvenimą daugiau gėrio ir meilės. Jūs esate  tikrai to verti!

Gera ne tik imti, bet ir duoti.