Lapkričio 29 dieną  Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo 2018-2019 mokslo metų Kelmės rajono mokyklų pradinių klasių, metodiniame renginyje – sporto varžybose „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“. Mokiniai šioms varžyboms ruošėsi iš anksto. Žaidė įvairius žaidimus, estafetes, rungtyniavo su  kitų klasių mokiniais. Vaikai buvo sportiškai nusiteikę ir turėjo tikslą -  laimėti prizinę vietą.  Varžybos buvo linksmos, įdomios, vaikų nuotaika buvo pakili. Susumavus visus rezultatus mokiniai džiaugėsi iškovota garbinga antra vieta. Komanda buvo apdovanota padėkos raštu, medaliais, saldžiais prizais. Mūsų mažieji sportininkai jau  išsikėlė naują tikslą kitiems metams – būti pirmiems.