Lapkričio 28 dieną  Vidsodžio pagrindinėje mokykloje vyko netradicinės dienos renginys "Bulvė - daržo karalienė",  kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš Liolių, Vaiguvos pagrindinių mokyklų, Šedbarų pradinės mokyklos - daugiafunkcinio centro, Šaukėnų Vlado Pūtvio Putvinskio, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijų. Mūsų mokyklos komandą sudarė antrokai Matas Kuličauskas, Eimantas Žymantas, trečiokai Liepa Šimkutė, Dominykas Laugalis, ketvirtokai Austėja Beresnevičiūtė, Ema Pleikytė. Renginio pradžioje kiekviena komanda parodė savo prisistatymą tema "Vaisiai ir daržovės". Po to atliko įvairias užduotis pasiskirstę į komandas pagal bulvių veisles: kūrė paveikslus štampuodami bulvių antspaudais, darė iš bulvių gyvūnėlius, kūrė ketureilius, žaidė estafetės, minkė tešlą. Renginio metu mokiniai susirado naujų draugų, patyrė gerų emocijų.