Konkurso organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Ugdymo plėtotės centro (UPC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC) kvietė mokinius dalyvauti konkurse. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus, aktyvinti  mokytojus.

Konkursui teikti Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos ir prozos darbai. Jie skirstyti į tris kategorijas: 1) piešinių; 2) nuotraukų koliažo ir 3) filmo.
Konkurse galėjo dalyvauti visų tipų mokyklų, teikiančių pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, moksleiviai. Moksleiviai piešinių kategorijoje skirstyti į tris amžiaus grupes:

• I-IV klasės
  • V-VIII klasės
  • IX-XII klasės.

Paskatintos  vyresniosios socialinės pedagogės Dalios O. ir pradinių klasių mokytojos metodininkės Danutės I. konkurse dalyvavo dvi pirmos klasės mokinės.
Visiems dalyviams, surinkusiems ne mažiau 50% maksimalaus balų skaičiaus bus išsiųsti elektroniniai konkurso dalyvių diplomai, o jų mokytojams padėkos raštai. Nekantriai lauksime vertinimo.