Konkurso tikslas: skatinti mokinių kūrybiškumą, domėjimąsi etnine kultūra - Kalėdų papročiais ir tradicijomis, stiprinti bendruomeniškumą, ugdyti pilietiškumą. Konkursą organizavo dailės mokytoja Alina G. ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O.

Mokiniai namuose, pamokų ir  įvairių užsiėmimų metu kūrė Kalėdinį atviruką, kurio pagrindinis akcentas – eglutė.

Organizatorėms pristatyta  90 darbų. Aktyvesnė – 5-8 klasių mokinių grupė, konkursui pateikusi beveik 40 darbų.Vieni darbai atlikti kompiuteriu, kiti flomasteriu. Vieni žavi originalia eglutės forma, raštais, kiti – spalvų gama. Tačiau visi darbai labai estetiški, originalūs. Kiekvienas jų dvelkia šiluma, meile ir yra kupini žiemos švenčių laukimo.

Vertinimo komisija-  gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui, technologijų mokytoja metodininkė Silva V. technologijų mokytojas Mintautas K, pailgintos dienos grupės auklėtoja  Gražina M., dailės mokytoja  Alina G. ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O. ilgai ir kruopščiai vertino mokinių darbus ir skyrė prizines vietas bei nominacijas.

Sveikiname 1-4 klasių mokinius -  Milvydą Š.,  Dominyką L., ir Kajų K., kurių darbai pripažinti geriausiais.

Sveikiname 5-8 klasių mokinius  - Deimantę V., Justiną M., ir Gabiją G. – pelniusias prizines vietas.

Džiaugiamės gimnazijos I – IV klasių mokinių – Manto P., Justo M., Živilės R., Gintarės s., ir Inesos K. kurtais darbais.

Nominacijos:

Žaismingiausiomis pripažintos – Roko K. , Justino M. ir Miglės N. eglutės.
Netradicinės eglutės nominantai – Inesa K., Justina L. ir Sibilė Š.
Gimnazijos direktorės nominacija skirta Milvydo, Justinos L. ir Inesos K. darbams.
Papildoma nominacija, pačių mokinių išrinkti atvirukai, skiriama Dominykui L., Deimantei V. ir  Džesikai P.

Tikime, kad mokinių kurti darbai papuoš gimnazijos erdves, bei paskatins nekirsti gyvų eglučių. Juk šventinę nuotaiką galime sukurti nedarydami žalos gamtai.