Vasario 27 d. gimnazijoje lankėsi Šiaulių dramos teatro aktorius, Šiaulių universiteto Menų fakulteto Teatro katedros dėstytojas Juozas Žibūda bei Šiaulių universiteto I kurso studentai Aistė, Žiedūnė, Justinas ir Kęstutis. Susitikime dalyvavo 40  II – IV gimnazijos  klasių mokinių. Svečiai supažindino su estrados meno studijų programa, reikalavimais stojančiajam, karjeros galimybėmis. Kvietė studijuoti kūrybingus, mylinčius teatrą, muziką ir šokį moksleivius. Siekdami sudominti šia studijų programa, studentai atliko įvairias praktines užduotis. Jie pademonstravo, kaip geba organiškai veikti scenoje,  persikūnyti įvairiose aplinkybėse, taisyklingai ir raiškiai kalbėti, pristatyti savo kūrybinius sumanymus.

Mokiniams šis susitikimas ir studijų programos pristatymas suteikė gerų emocijų. Susidomėjusiems paliktos Šiaulių universiteto Menų fakulteto skrajutės su svarbiausia informacija.

 

Karjeros koordinatorė Irena Olberkienė