PET SHOW Lietuva skelbė piešinių konkursą ir siūlė piešti piešinius tema: balandis, višta, gaidys, antis, žąsis, triušis atskirai arba visi vienoje vietoje.

Aktyviai į konkursą įsijungė ir mūsų gimnazijos mokiniai vadovaujami dailės mokytojos Alinos G., pradinių klasių mokytojos metodininkės Danutės I. bei vyresniosios socialinės pedagogės Dalios O.

Konkurso organizatoriams išsiųsta 25 mokinių darbai.

Gimnazijos fojė eksponuojamos mokinių darbų kopijos, o originalai išsiųsti parodai – konkursui. Sausio 19-20 dienomis Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljone Nr. 3 tikimasi surengti parodą siekiant rekordo – daugiausiai vienoje vietoje mokinių piešinių gamtos tema. Numatyta daug  įdomių pasirodymų ir piešinių konkurso apdovanojimai.

Prizus ir apdovanojimus šiam konkursui įsteigė – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (fondo steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis), televizijos laida „Mūsų gyvūnai“, www.dovaniukas.lt, Lietuvos dekoratyvinių ir veislinių paukščių augintojų draugija, Lietuvos kailinių žvėrelių ir triušių augintojų draugija, Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubas.