2019 m. vasario 5 d. vyksianti Saugesnio interneto diena bus minima  daugiau nei 120 pasaulio šalių jau 16-ą kartą. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis.

Asociacija „Langas į ateitį”, bendradarbiaudama su Lietuvos Saugesnio interneto centru, kvietė mokyklas dalyvauti lipdinių konkurse ,,Draugiškas internetas.

Trys gimnazijos pradinių klasių mokiniai, pakviesti vyr. soc. pedagogės Dalios O., dalyvavo lipdinių konkurse „Draugiškas internetas“. Iš plastilino mokiniai pavaizdavo, kas Jiems asocijuojasi su draugišku internetu: meškutis – interneto simbolį, ausinės, nes klausosi muzikos, facebook – o simbolis – žmogeliukas, nes ir pradinių klasių mokiniai žaidžia įvairius žaidimus, dalijasi informacija grupėse, žiūri video.

Saugesnio interneto dieną milijonai žmonių susivienija, kad įkvėptų teigiamus pokyčius, padidintų informuotumą apie internetinės saugos problemas ir dalyvautų visame pasaulyje organizuojamuose įvairiose renginiuose bei veiklose.

VISI esame atsakingi už teigiamus pokyčius internete!