Su šalčiu, su ledu ant vandens telkinių, su gurgždančiu sniegu atkeliavo baltai išsipusčiusi žiema. Kiek džiugesio ir linksmybių ji mums atnešė! Bet Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pradinukai nepamiršo, kad ateidama ji atnešė ir  daug rūpesčių paukšteliams ir žvėreliams, nes tokiu metu jiems yra sunku rasti maisto. Todėl skelbdami gerumo akciją ,,Baltasis badas" nusprendėme padėti miško gyventojams. Vasario 7 dieną mokiniai  išsiruošė į Užvenčio girininkijos miškus. Vaikus lydėjo girininko pavaduotoja Daiva Krencevičienė ir eigulys Gražvydas Laugalis. Vaikštinėjome po mišką ieškodami tinkamos vietos daržovėms, išslapstėme dovanas visus: kas paliko morką po egle, kas obuolį užmovęs ant šakos. Grįžo mokiniai iš miško laimingi, raudonais skruostais, patenkinti. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos.