Konkurso tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą ir žmogiškąsias vertybes, pasitelkiant kūrybinius gebėjimus ir fantaziją, gebėti įvardyti pozityvų žodį, apibūdinantį gyvenimą ir tarpusavio santykius bei kūrybiškai jį apipavidalinti.

Daugiau nei dvidešimt 4-8 ir I - III gimnazijos klasės mokinių, paskatinti pradinių klasių mokytojos metodininkės Editos K., dailės mokytojos Alinos G. ir vyresniosios socialinės pedagogės Dalios O., pasitelkę norimas priemones pateikė savo kūrybinius darbus konkurso organizatoriams. Mokiniai piešė „Meilę“, „Bučinį“, „Laimę“, „Įkvėpimą:, „Draugystę“, „Šilumą“, „Tiesą“, „Drąsą“ bei padėkos žodį „Ačiū“.

Konkursą „Žodžio galia“ organizavo Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras ir Kelmės rajono socialinių pedagogų metodinis būrelis.

Kovo mėnesį gimnazijos fojė bus eksponuojama Kelmės rajono mokinių darbų ,,Žodžio galia“ paroda.