2019 metai Lietuvoje paskelbti Juozo Tumo – Vaižganto metais. Rašytojo garbei ir buvo organizuotas šis piešinių konkursas, kurį skelbė lituanistinis darželis NJ.

Mūsų gimnazijoje piešinių konkursą pagal Juozo Tumo - Vaižganto kūrybą "Mikutis gamtininkas" organizavo  vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O.

Mokiniai skaitė tekstus, aiškinosi nežinomus žodžius. Kai kurie pirmą kartą girdėjo pasakojimą, kaip višta peri viščiukus, kaip vyturys saugo savo lizdelį nuo žmonių akių, kaip maitina savo jauniklius, kaip Mikutis draugavo su šuniuku ir katyte. Iš gimnazijos į NJ iškeliavo keturių 1-2 klasių mokinių darbai.

Mokiniai spalvino  spalvotais pieštukais. Taip buvo nurodyta organizatorių.

Mokiniams buvo labai įdomu.

Piešiniai bus vertinami pagal temos tikslumą, kūrybiškumą ir išbaigtumą. Labai svarbu, kad piešiniai atitiktų temą. Lauksime konkurso rezultatų, tikimės laimėti.