Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus jau dešimtą kartą organizavo mokinių meninės kūrybos konkursą „Kovo 11-oji“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Konkurso tikslai ir uždaviniai:

• Gerbti ir didžiuotis savo valstybe.
  • Atskleisti Kovo 11-osios prasmę.
  • Atspindėti idėjas, susietas su Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiu.
  • Skatinti jaunimą domėtis istorine, kultūrine vietovės aplinka, iškiliomis asmenybėmis.
  • Ugdyti drąsos, meilės, pasiaukojimo, pagarbos tėvynei siekius.
  • Sudaryti sąlygas saviraiškai, kultūrinei edukacijai.

Paskatinti vyresniosios socialinės pedagogės Dalios O. konkurse dalyvavo keturi vyresniųjų klasių mokiniai.

Konkurso darbus vertins Lietuvos nacionalinio muziejaus direktoriaus sudaryta vertinimo komisija.
Vertindama darbus, komisija atsižvelgs į temos atskleidimą, pateiktos idėjos autentiškumą ir originalumą, kūrybiškumą, meninę raišką, techninį sprendimą. Komisija atrinks 40 geriausių darbų, iš kurių išskirs penkis laureatus. Lietuvos nacionalinis muziejus išleis keturis atvirukus ir  vieną plakatą su laureatų darbais. Kiti 10 geriausių darbų bus apdovanojami pagyrimo raštais ir knygomis.