Vasario 18 dieną trijų gimnazijos atstovų – mamos Astos P. ir dviejų pedagogių – Dianos L. ir Dalios O. - komanda vyko į Šiaulių arenoje organizuojamą diskusijų festivalį „Mokytojo balsas” Renginys skirtas visiems ugdymo įstaigų atstovams, kuriems svarbu atvirai kalbėtis apie tokią mokyklą, į kurią norisi eiti. Į renginį susirinko daugiau kaip 500 pedagogų.

Švietimo edukatorius Vygintas Eidėnas diskutavo su gerai Lietuvoje žinomais mokyklų direktoriais, pavaduotojais ugdymui, mokytojais, klasių vadovais, tėvais, psichologais, prevencinių programų vadovais. Diskusijose išryškėjo atsakymai į klausimus: kas yra socialinis emocinis ugdymas, kaip įvertinti mokinio, mokytojo sėkmę klasėje, mokykloje, kaip klasės vadovas įtakoja klasės bendruomenę, kas mokyklose yra prioritetas: dalykinių žinių ugdymas ar socialinis ir emocinis ugdymas.