Kovo 5 d. I – II g  klasių mokiniai dalyvavo profesinio veiklinimo vizituose. Kelionės metu mokiniai buvo supažindinti su profesinėmis galimybėmis dviejose Šiauliuose veikiančiose įmonėse: AB ,,SALDA“ ir UAB „Baltik Vairas“.

Gamyklose mokiniams buvo suteikta galimybė iš arti stebėti gamybos procesą. Įmonių darbuotojai papasakojo įkūrimo istoriją, kokių specialybių žmonių reikia jų įmonėms.

UAB „SALDA“  - tai vėdinimo įrangos gamintojų lyderė Pabaltijyje, turinti didesnę nei 25 metų darbo patirtį. Vizito metu mokiniai apžiūrėjo gamyklos cechus, inovatyvią įrangą, susipažino su darbo organizavimo ir gamybos procesu, lankėsi testavimo laboratorijoje.

Sužinojo, kad AB ,,Baltik Vairas“- didžiausia dviračių gamykla Šiaurės Europoje, gaminanti modernius, išskirtinės kokybės ir rafinuoto dizaino dviračius nuo 1948 metų. Mokiniai susipažino su dviračiu gamybos procesu, staliaus, frezuotojo, suvirintojo, technologo, apdailininko, dažytojo profesijomis.