_________________________

 

 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

 

„Ar kada nors pagalvojote apie žodžio galią? Ar esate tai pajutę? Ar sakote tai, ką galvojate ir ar dažnai pagalvojate prieš sakydami? Kas „žodis“ yra Jums? Ar dažnai susimąstote apie žodžio reikšmę ir galią?
Kiekvienas žodis griauna arba kuria. Esu patyrusi ne kartą, kad žodis „labas“ kuria pažinties, draugystės, bendradarbiavimo stebuklą. Žodžiai „Ačiū“ ir „atsiprašau“ griauna bet kokias sienas ir net patį didžiausią pasipriešinimą. Žodis „noriu“ įprasmina ore skrajojančias svajones ir jos tampa kūnu, „galiu“ suteikia pasitikėjimo ir jėgų.
Yra žodžių, kuriuos gali pasakyti tik atvėręs širdį, nebijodamas, kad ją gali sutrypti ir sunaikinti visa griaunantys, viską naikinantys kitų žmonių ištarti žodžiai.“(žodžiai Astos Turskienės)

Kelmės rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio ir Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro organizacinis komitetas organizavo Kelmės rajono ugdymo įstaigų 1- 12 (gimnazijos I – IV) klasių mokinių piešinių konkursą ,,Žodžio galia“.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą ir žmogiškąsias vertybes, pasitelkiant kūrybinius gebėjimus ir fantaziją.

Paskatinti mokytojų, piešinių konkurse dalyvavo 104 mokiniai iš 12 rajono mokyklų: Kelmės „Aukuro“, Elvyravos, Vidsodžio, Liolių pagrindinių mokyklų, Kelmės specialiosios mokyklos, Pakražančio, Užvenčio Šatrijos Raganos, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijų, „Kražantės“ progimnazijos, KPRC, Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių, Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyrių.

Mokiniai savo piešiniuose išreiškė įvairias mintis patyčių rizikai mažinti, pozityvių santykių stiprinimui, pavaizduojant gerą žodį: „Ačiū“, „Meilė“, „Pagalba“, „Lietuva“, „Mes vieningi“, „Mano arkliukas“, „Būkime mandagūs“, „Atleiskim vieni kitiems“, „Labas rytas“, „Prašom“, „Šeima“, „Ačiū, kad esi…“, „Draugystė“, „Šiluma“, „Pažinimas“, „Stebuklingasis ačiū“, „Sustok…“, „Myliu gyvenimą“, „Bučinys“, „Įkvėpimas“, „Gražioji meilė“, „Aš ne viena“, „Svarbu mylėti“, „Draugas“ ir t.t…

Atsižvelgdama į piešinių vertinimo kriterijus – idėjos originalumą ir kūrybiškumą, pasirinktos atlikimo technikos kokybiškumą, taisyklingą rašybą, vertinimo komisija išrinko konkurso nugalėtojus. Mūsų gimnazijoje juo tapo I g klasės mokinys Leonardas  savo darbe  vizualizavęs žodį ,,Įkvėpimas”.

Parodos atidarymo ceremonijoje skambėjo Vaivos ir grupės (Milėjos, Ovidijaus, Dovydo ir Eligijaus) atliekami kūriniai. Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia pristatė mokinių darbus, aptarė rezultatus. Dailės mokytoja Alina dėkojo mokiniams ir kvietė kitus mokinius įsijungti ir nebijoti kurti ir ieškoti.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis, o visi dalyviai – padėkomis. Mokinių darbų parodos bus eksponuojamos mokyklose Sąmoningumo didinimo mėnesį.
Kelmės rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Dalia O.

Gimnazijos dailės mokytoja Alina G.