Kas yra nacionalinis saugumas? Ką reikėtų  žinoti apie šalies saugumą ir gynybą? Į šiuos ir kitus klausimus II – IV g klasių  mokiniams atsakyti padėjo kovo 15 dieną gimnazijoje apsilankę Generolo Jono Žemaičio LKA atstovai, Humanitarinių mokslų katedros docentė Ramutė Vaičaitienė bei III kurso kariūnas Simas Marčinauskis. Moksleiviai, aktyviai dalyvaudami diskusijoje, daugiau sužinojo ir apie Lietuvos karo akademiją, kurioje kariūnai mokosi pagal bakalauro studijų programas ir kartu gauna daug karinių žinių bei lyderystės pagrindų, stojimo sąlygas, kariūnų gyvenimą bei karininko karjeros perspektyvas baigus akademiją. Daug praktinių patarimų, kaip įveikti stresą, pateikė docentė, biomedicinos mokslų daktarė R. Vaičaitienė.
Kiekvieno norinčio tapti vadu lyderiu ir siekiančio universitetinio išsilavinimo, laukia geriausia gyvenimo mokykla – Lietuvos karo akademija!