2019-03-07 Kelmės „Kražantės” progimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas „Protų mūšis”. Konkurse dalyvavo Kelmės rajono mokyklų 7 ir 8 klasių mokiniai. Komandą sudarė 4 mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo Deimantė Vitkutė (7 klasė), Milėja Rimkutė (7 klasė), Rokas Kancius (7 klasė), Simona Gečaitė (8 klasė). Per vieną valandą komandoms buvo  pateikta 40 klausimų.  Kiekvienai užduočiai atlikti buvo skirta 1 minutė. Mokiniai turėjo įminti mįsles, paaiškinti arba užbaigti angliškus posakius, atsakyti į klausimus, iššifruoti trumpinius, atlikti klausymo užduotis, įvardinti paveikslėlius, tinkamai pavartoti frazinius junginius, atspėti dainą ir kt. Po atkaklios kovos mūsų mokyklos komanda laimėjo trečią vietą. DIDŽIUOJAMĖS! DŽIAUGIAMĖS! SVEIKINAME!

Anglų kalbos mokytojai Ričardas Kančiauskis ir Ilona Kučinskienė