Tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius gražiai bendrauti ir bendradarbiauti, įgyti pozityvios patirties ir dalintis ja su kitais, turiningai praleisti laisvalaikį, pabūti draugų būryje.
Puoselėti mokinių dvasines, kūrybines galias globojant šalia esančius draugus, ugdant  pagarbą.
Ugdyti bendražmogiškąsias vertybes patiriant dovanojimo džiaugsmą, suteikiant teigiamų emocijų.

Paailgintos dienos grupės ir Maltiečių VDC mokiniai su mokytoja  Gražina  M. ir vyresniąja socialine pedagoge Dalia O. ,,pasikvietę“ į svečius knygos personažą kiaulytę Elę diskutavo  apie patyčias/draugystę; sprendė įvairias vaikų nusakytas  situacijas. Ieškojo Gražių žodžių draugui  knygose. Kūrė stendą ,,Mūsų žodžiai“. Labiausiai mokiniams patiko užduotis ,,Mano draugo portretas“, piešdami jie išsakė savo mintis, mąstė kaip svarbu šalia turėti tikrą draugą.

Dienos taisyklė – privalai apkabinti visus draugus ir pasakyti, kokie jie tau svarbūs ir kaip tu juos myli.