Balandžio 10 d. pailgintos dienos grupės mokiniai dalyvavo edukaciniuose mokymuose „Želdynukai – Oliziukai“, kuriuos vedė Minupių UDC veiklos organizatorė  Eurika Drungilienė. Jai talkino centro darbuotoja Liuda Lidienė.

Centro veiklos organizatorė trumpai papasakojo, kas yra oliziukai, mokė visus, kaip juos pasigaminti. Mokiniai, padedant centro darbuotojoms, gamino ir  dekoravo savo augintinius: klijavo akis, burnytes, mergaitėms - Oliziukėms kabino kaspinus, gėlytes, drugelius. Svarbiausia, kad pats kūrybinis procesas  buvo smagus. Padaryti Želdynukai – Oliziukai“ laikinai apgyvendinti grupėje, kur mokiniai juos prižiūrės, kad jiems užaugtų žalia „ševeliūra“. Todėl visi  įdėti į lėkštutes su vandeniu. Taip augintinis pats pasiims reikiamą kiekį vandens ir džiugins visus savo žaluma.