Apie 100  5 - 8 ir I – III gimnazijos klasių mokinių, lydimi klasių auklėtojų ir dalyko mokytojų,  po atostogų dalyvavo akcijoje DAROM 2019. Akcijos tikslas – surinkti šiukšles Užvenčio miestelio bendrosiose erdvėse.

Uždaviniai:

• Ugdyti mokinių socialinę atsakomybę, veiklumą ir pilietiškumą;
  • Skatinti mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą.
  • Skatinti mokinių iniciatyvumą.

DAROM 2019 vertybės: bendradarbiavimas, socialinė atsakomybė, veiklumas, pilietiškumas, savanorystė.

Per dvi akcijos valandas surinkti 36 maišai šiukšlių.
Pristatydami nuveiktos veiklos rezultatus mokiniai teigė, kad šiukšlių surinkta mažiau nei pernai. Tačiau juos stebina suaugusių žmonių netinkama veikla, paliekamos šiukšlės, statybinis laužas kapavietėse, kitose viešose erdvėse. Mokiniai pasižadėjo, kad patys niekada nebenumes šiukšlės ne vietoje, o ir kitus paragins tinkamai elgtis.

Akcijos koordinatoriai gimnazijoje, mokinių seimelio pirmininkas Ovidijus ir vyresnioji socialinė pedagogė  Dalia, dėkojo mokytojams ir mokiniams ne tik už surinktas šiukšles, bet ir už puikius pristatymus, kurie privertė susimąstyti.

ŠVARI LIETUVA - SVEIKI PILIEČIAI