Kelmės rajono Šedbarų pradinė mokykla – daugiafunkcis centras kvietė ugdymo įstaigas dalyvauti parodoje „Augalų žavadienis“.

Parodos tikslas – skatinti stebėti mus supantį pasaulį, pažinti augalus, išreikšti meilę gamtai bei aktyvinti pedagogų bendravimą ir bendradarbiavimą. Skatindami vaikus domėtis augalų karalystės paslaptimis, plėsdami vaikų žinias apie augalus, ugdydami vaikų kūrybinę iniciatyvą, estetinį suvokimą plėsime jų meninę ir pažinimo kompetencijas.

Šiai parodai savo piešinius pateikė  Kolainių daugiafunkcį centrą lankantys ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai vadovaujami pedagogių Dalios O. ir Dalios B.

Parodos pristatymas vyks centriniame Bridvaišio ežero paplūdimyje 2019 gegužės 17 d. Vėliau paroda bus eksponuojama nuo 2019 gegužės 20 d. iki  birželio 15 d. Kelmės rajono Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre.