2019-06-11 penktos ir septintos klasės mokiniai dalyvavo anglų kalbos pamokoje Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje „Saulės" filiale. Vaikai mokėsi anglų kalbos naudodamiesi svarankiško užsienio kalbų mokymosi programa „Eurotalk". Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale mokiniai gali įdomiai bei interaktyviai pasimokyti bet kurios iš 7 užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, latvių ir rusų) net 6 lygiais. Už labai geras anglų kalbos žinias diplomais (auksiniu, sidabriniu ir bronzos medaliais) buvo apdovanoti 9 mokiniai Deimantė Vitkutė, Milėja Rimkutė, Rokas Kancius, Dominyka Mangirdaitė, Vilius Steponavičius, Lukas Zykas, Domas Žymantas, Justina Lisauskaitė, Ema Mackevičiūtė, Justina Macijauskaitė.

Anglų kalbos mokytoja Ilona Kučinskienė