_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Tolerancijos gėlė

     Gėlė – visuomet kelia teigiamas emocijas. Gėlės dovanojamos mylimam žmogui, įteikiamos sveikinant įvairiomis progomis, pagerbiant kieno nors atminimą ar įteikiamos susitaikymo ženklan. Gėlė dovanojama ne tik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt nemėgsti, kuris yra kitoks, bet tu jį toleruoji – priimi tokį, koks jis yra. Žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia.  Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi. Gėlė gali būti simbolis, sujungiantis skirtingus žmones. Tikėdami tuo, į pilietinę iniciatyvą įsijungėme ir mes, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija.

     Pilietinės iniciatyvos  tikslai: išsiaiškinti bei prisiminti žodžio Tolerancija reikšmę; aptarti su mokiniais temą, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai prisimena.

   Tolerancijos dienai ėmėme ruoštis iš anksto - aptarėme kada, kaip ir ką atliksime. Todėl jai atėjus galime pasidžiaugti - gimnazijos langai ,,pražydo“ gėlėmis, II aukšte visomis spalvomis akis džiugina mokinių piešinių paroda ,,Tolerancijos gėlės“, kurią padėjo surengti dailės mokytoja metodininkė Kornelija Norbutienė, skaityklos vedėja Irena Olberkienė skaitykloje parengė informatyvų stendą, o klasių auklėtojai klasių valandėlėse su mokiniais prisiminė žodžio reikšmę bei įvairias situacijas.

   Į šią akciją įsijungė ir Kolainių pagrindinio ugdymo skyriaus daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai.

   Akciją gimnazijoje koordinavo vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.