_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Kaip padėti vaikams nesiblaškyti po internetą pamokų metu?
Kaip sukurti saugų ir prasmingą vaiko laisvalaikį prie ekranų?
Kaip veiklos internete skiriasi savo poveikiu vaiko savijautai?
Kaip socialinius tinklus įdarbinti socialinių ryšių mezgimui, o ne svetimų gyvenimų stebėjimui?
Kaip pagelbėti vaikams nesijausti vienišiems atskirtyje?

Šie klausimai buvo iškelti kovo 18 d. nuo 18 iki 20 valandos vykusiame seminare mokinių tėvams. Su renginio svečiais - Whatansu mama Jurga Vidugiriene kalbėtasi “Kaip vaikams grąžinti bendravimo džiaugsmą”. Skaitmeninės etikos centro steigėjos Rasos Jauniškienės pranešimas kėlė klausimą”Gal mažiau skaudės online?”, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas Vaidas Arvasevičius Šeimos ir porų santykių konsultantas teigė, kad “Vaikams kaip niekada reikia tėvų”. Su VU mokslininkėmis  psichologe ir vaikų bei paauglių psichoterapeute Dr. Rima Breidokiene, psichologe bei tyrėja Edita Baukiene tiesioginės tranciliacijos metu dalintasi "Nuotolinio vaikų ugdymo pandemijos dėl COVID-19 metu: grėsmėmis ir galimybėmis ekosisteminiu požiūriu" (Jusienė ir kt., 2020) pristatytos tyrimų išvados ir rekomendacijos, diskutuota apie karantino suponuotą vaiko vienišumą ir jo pasekmes, praleidžiant vis daugiau ir daugiau laiko prie ekranų. Labai praktiškai ir koncentruotai ne tik įvertinta padėtis, bet ir  pristatyti VU mokslininkų tyrimai,  duoti konkretūs patarimai, kaip padėti savo atžaloms. Renginį moderavo koučeris Mindaugas Vidugiris.

Žiūrovai ir klausytojai organizatoriams pateikė labai daug ir įdomių klausimų, į kuriuos atsakymus ras sukurtoje facebook grupėje ir padalomoje medžiagoje.

Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokinių tėveliais, kurie skyrė laiko naujiems patyrimams ir žinioms bei praktinėms patirtims.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė