_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Birželio 1 diena – priminimas visiems suaugusiems, kad esame atsakingi už vaikų laimę, saugumą, ateitį. Vasaros pirmąją dieną šventėme kartu su vaikais, dovanodami galimybę nuoširdžiai džiaugtis. Garsiais būgnų akordais šventė „Sveika, Vasara!” prasidėjo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos kieme. Visi pradinių klasių mokiniai su vadovu Gediminu mokėsi groti “Afrikietiškais būgnais”. Skambėjo trankus būgnų muzikos ritmas, nuostabi afrikietiška daina. Suaugusiems buvo smagu žiūrėti kaip moka džiaugtis mūsų mažieji ir uoliai vykdo visas vadovo paskirtas užduotis. Linksmą muzikinį užsiėmimą pakeitė kita edukacinė pamoka “Mandalos iš spalvoto smėlio”. Vaikai nurimo ir pasinėrė į meno pasaulį kurdami paveikslėlius iš spalvoto smėlio. Po rimto ir kruopštaus darbo  laukė sotūs pietūs ir atsineštos vaišės iš namų. Pasisotinę, gerai nusiteikę susirinkome į gimnazijos ąžuolyną puošti medžių kamienus įvairiaspalviais dažais.

Pats linksmiausias užsiėmimas buvo šokinėjimas ant batuto, už kurį esame dėkingi Dovydui Baškiui. Kiek džiaugsmo ir laimės jis suteikė visiems gimnazijos pradinukams. Ačiū, visiems, padėjusiems suruošti gražią šventę Vaikų gynimo dienai, o vaikams norime palinkėti – būkite išdykę ir linksmi, kartais nepatenkinti ir kritiški draugams, tėvams – kiekvienas iš jūsų savo artimiausiems žmonėms esate mažas ir nepakartojamas stebuklas. Džiaukitės kiekviena nerūpestingos vaikystės diena, dalinkitės džiaugsmais su savo tėveliais, mamytėmis, močiutėmis ir seneliais, draugais, o plačios ir nuoširdžios šypsenos tegu visada šviečia jūsų veiduose.

Pradinių klasių mokytoja E. Anglickienė