_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Pro klasės langus saulės spinduliukai vis labiau ėmė kutenti pradinukų nosytes ir vilioti į lauką. Pagaliau užvertę knygas, birželio 15 dieną, pradinių klasių mokiniai atšventė Mokslo metų baigimo šventę. Gimnazijos direktorius pasidžiaugė mokinių pasiekimais, įteikė apdovanojimus už labai gerą mokymąsi ir puikų mokyklos lankymą. O žiedais nešini trečiokai sveikino ketvirtokus. Mūsų ketvirtokai jau išaugo pradinukų uniformas ir nuo rudens žengs į penktąją klasę. Jiems buvo įteikti pradinės mokyklos baigimo pažymėjimai.

Šventėje skambėjusios dainos buvo skirtos ne vien pradinių klasių mokiniams. Tarėme AČIŪ mūsų gimnazijos pasididžiavimui – vienoje ar kitoje srityje pasižymėjusiems mokytojams ir mokiniams. Buvo įteiktos šešios ,,Gimnazijos garbės“ nominacijos:

,,Metų mokytojas“ – Arūnas Romanovas, informacinių technologijų vyresnysis mokytojas,
,,Metų pradinukas‘‘ – Simonas Kasperavičius, 2  klasės mokinys,
,,Metų mokinys“ – Milėja Rimkutė, I g. klasės mokinė,
,,Metų veiklos iniciatorius‘‘ – Justinas Macijauskas, III g. klasės mokinys,
,,Metų menininkas“ – Vaiva Rimdeikaitė, 
,,Metų sportininkas“ –  Dovydas Kumpis, III g. klasės mokinys.

 Aplodismentai skambėjo ir mokiniams, kuriems šiemet buvo paskutinieji metai muzikos skyriuje.

Šventę vainikavo gimnazijos kieme, šalia Trispalvės ir Valstybinės vėliavų, pakelta mūsų gimnazijos vėliava.

Buvo daug šypsenų, nuoširdžių žodžių,  sveikinimų, gėlių ir tikrų emocijų.  AČIŪ mokytojams, tėveliams, partneriams iš Užvenčio kultūros centro už gražią šventę. O savo ugdytiniams linkime, kad, bėgdami vasaros takeliu, nepamirštų saugaus elgesio kelyje ir prie vandens telkinių, kad vasara teiktų tik džiugias akimirkas. Jūsų jau laukia pelnytas prizas – atostogos.

Logopedė Sigita Šiaulenskienė