_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje organizavo Japonijos kultūros projektą „WABI-SABI: tobulumas netobulume 4“. Mokiniai buvo kviečiami ieškoti grožio netobulume, pasitelkiant wabi-sabi filosofiją, ieškant netobulumo ir laikino grožio bei nenutrūkstamo tobulėjimo japonų autorių literatūros kūriniuose ir tautosakoje. Be to, buvo organizuoti mokymai bei kūrybinės dirbtuvės pedagogams ir mokiniams apie įvairias Japonijos meno raiškos formas. Tokiu būdu pagilinti pedagogų įgūdžiai, praplėsta technikų ir priemonių, naudojamų pamokų metu, įvairovė. Dešimt mūsų gimnazijos mokinių – Kamilė Samuilytė, Lukas Zykas, Ema Pleikytė, Austėja Beresnevičiūtė, Ema Mackevičiūtė, Nikita Balkaitytė, Mantas Paulauskas, Samanta Paulauskaitė, Leonardas Orlakas, Deimantė Vitkutė, dailės mokytoja Simona Tekorienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Genovaitė Sungailienė ir Jolanta Jautakienė įsijungė į šį projektą – skaitė japonų literatūrą, sakmes, aptarė ir iliustravo, Vilniuje mokėsi japonišku stiliumi įrišti knygas. Smagu pasidžiaugti mūsų menininkais, kuriems įteikti padėkos raštai už puikų dalyvavimą iliustracijų konkurse. Džiaugiamės ir didžiuojamės 2 mūsų gimnazijos mokiniais, tapusiais laureatais.

 Belieka palinkėti gražios vasaros ir sakome - iki kitų mokslo metų, vėl prisijungiant prie šio puikaus japonų projekto „WABI-SABI: tobulumas netobulume 5“.