Kelmės rajono

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

1.  8.00 – 8.45

2.  8.55 – 9.40

3.  10.00 – 10.45

4.  11.05 – 11.50

5.  12.10 – 12.55

6.  13.05 – 13.50

7.  14.00 – 14.45

8.  14.55 – 15.40

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Baigėsi labai sudėtingi mokslo metai, pilni netikėtumų, sunkių išbandymų, laukimo, tikėjimo ir, žinoma, sunkaus ir įtempto darbo.

O šiandien – šventė. Mokslo metų užbaigimo šventė. Už lango tropinį karštį ką tik nulijo trumpas lietutis, o gimnazijos aktų salėję – pasipuošę, deja, vis dar su kaukėmis ant veidų sėdi 5-8 ir I-IIIg klasių mokiniai, mokytojai, kiti bendruomenės nariai. Gimnazijos direktorius Albertas Pumputis pradeda šventę gražiu sveikinimu ir trumpa mokslo metų apžvalga. Mokiniai stovėdami sugieda gimnazijos himną. Ig klasės gimnazistai skiria gražius žodžius IIg klasei, išeinantiems palinki didelės sėkmės renkantis profesiją ir, žinoma, gyventi taip, kad galėtų didžiuotis jų tėvai ir buvusi mokykla. 10-okai padėkoja mokytojams už suteiktas žinias, o 9-okams už gražią programėlę.

Muzikos skyriaus grupė ir solistė Vaiva Rimdeikaitė skiria visiems šventės dalyviams keletą savo gražiausių dainų.

Gimnazijos direktorius ir pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė pasveikina ir įteikia Padėkos raštus labiausiai pasižymėjusiems mokiniams ir jų mokytojams.

O toliau – gėlės, gražios melodijos, puiki nuotaika, išsiilgtas pabendravimas su draugais ir mokytojais ir taip lauktas „Gražios, pilnos įspūdžių vasaros!“.

Visi dalyviai susirenka gimnazijos kieme. Iškilmingai nuleidžiamos Lietuvos valstybinė ir istorinė bei gimnazijos vėliavos. 2020-2021 m. m. mokslo metų pabaiga.

Ig klasės mokinė Milėja Rimkutė