_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Siekdamas plėtoti nepilnamečių teisės pažeidimų prevenciją, visuomenės prisidėjimą kuriant saugią aplinką bei išlaikyti jaunųjų policijos rėmėjų skatinimo tradiciją, didinti mokymosi Lietuvos policijos mokykloje patrauklumą bei motyvuoti jaunuosius policijos rėmėjus ir aktyvius jaunuolius papildyti kursantų gretas Lietuvos policijos mokykloje, Policijos departamentas prie Lietuvos  Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos policijos mokykla kasmet  organizuoja jaunimo ir vaikų vasaros poilsio stovyklas „JPR – kursantas savaitei “.  

Stovyklos „JPR – kursantas savaitei 2021 m.“ tikslas – sudaryti sąlygas jauniesiems policijos rėmėjams ir vaikams susipažinti su policijos pareigūno profesija, LPM kursantų veikla, aktyviai sportuojant, turiningai leidžiant laisvalaikį, skatinti jaunimo pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, plėtoti gebėjimus ir patirtį.

Dalyvauti šioje stovykloje buvo pakviesti mūsų gimnazijos mokiniai. Jie ne tik aktyviai praleido laisvalaikį, bet ir daug sužinojo. Mokiniai dalyvavo išvykoje į Vilnių - Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinę „Aras“, Kriminalistinių tyrimo centrą, stebėjo  kinologų veiklą, Kaune lankė policijos komisariatus, dalyvavo  ekskursijoje po Kauną. Būdami stovykloje susipažino su taktikos, šaudybos, rikiuotės ir kt. dalykais. Iš stovyklos parsivežta daug gerų emocijų ir noro aktyviai veikti.

Dėkojame Kelmės policijos pareigūnams už galimybę dalyvauti stovykloje.
Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė