_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Ruduo -   
Kažkaip nedrąsiai
Kartu su mažutėliais
Žengs į klasę
Jau vasara baigės -
Nejaugi?
Žinias  laikas  sėti  -
Nelauki!
Kad laikui atėjus
Būtų ką
Pjauti.​

Užvenčio Šatrijos Raganos bendruomenė džiugiai sutiko rugsėjo pirmosios šventę. Renginys prasidėjo mokinių , mokytojų ir tėvelių eisena į Uvenčio bažnyčią. Čia, kunigas Aivaras Jurgilas laikė mišias, linkėjo mokiniams puoselėti ir auginti savo talentus, sėkmės moksle. Po mišių ,mokyklos kiemelyje, vyko šventinis renginys, kurį vedė IV g. klasės mokiniai. Skambant Valstybiniam himnui vėliavą iškėlė geriausia gimnazijos mokinė Milėja Rimkutė. Vėliau žodis buvo suteiktas gimnazijos  direktoriui Albertui Pupmučiui, kuris linkėjo gerų, mokslingų ir svarbiausiai sveikų mokslo metų. Sveikinimo žodį ta proga tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė. Taip pat mokyklos direktorius, kartu su pavaduotoja, įteikė mokiniams ir klasių auklėtojams atminimo dovanėles.  Kelmės rajono savivaldybės nariai Gintaras Baškys, Ona Granickienė, Danutė Ivanauskienė Užvenčio seniūnas Linas Mačernius, buvęs seniūnas Zonis Virbalas, Užvenčio Kultūros centro direktorė Odeta Kuličauskienė, mokyklos tarybos atstovė Daiva Bumblauskaitė tarė sveikinimo žodžius, linkėdami sėkmės moksle, bendravimo ir bendradarbiavimo tarp įstaigų. Svečiai dovanojo saldžias dovanėles gimnazijos mokiniams ir mokytojams. Po mokyklos estradinės grupės dainos, kurią atliko solistė Vaiva Rimdeikaitė žodį tarė mažiausieji šventės dalyviai – pirmokėliai.  Jiems padėjo klasės  auklėtoja Otilija Norvilienė. Po pasirodymo gimnazijos direktorius apdovanojo mažuosius atminimo dovanėlėmis. Šventę užbaigėme gimnazijos himnu, kurį giedojo visa mokyklos bendruomenė. Skambant skambučiui, vyriausieji gimnazijos mokiniai nuvedė pirmokėlius  į klasę, į jų pirmąją  pamoką.

Džiugių ir sėkmingų   mokslo metų  mokiniams, kūrybiškų mokytojams ir mokyklos administracijai, kantrybės ir bendradarbiavimo mokinių tėveliams.

IV g klasės auklėtojas  Aidas Juozapavičius