_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

„Erasmus+ programą“ Lietuvoje administruojantis Švietimo mainų paramos fondas, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos visas šioje programoje dalyvaujančias institucijas  kvietė prisijungti prie didžiausios „Erasmus+“ bėgimo komandos RIMI Vilniaus maratone ir 2021 metų rugsėjo 12 dieną kartu įveikti 5 kilometrų distanciją. „Bėk su Erasmus+“ – jau tradicija tapusi, 5-tąjį kartą vykstanti iniciatyva, kurios reikšmė pandemijos kontekste išaugo dar labiau.

Išlaikyti vienybę, puoselėti draugiškus bendradarbiavimo ryšius ir pasijausti vienos didelės „Erasmus+“ šeimos dalimi siekė ir mūsų gimnazijos 7- IV g klasių komanda, vadovaujama anglų kalbos mokytojos Ilonos K. ir socialinės pedagogės Dalios O. 

Šis,  gražiausiose sostinės gatvėse vykęs renginys mokiniams ir mokytojams leido, ne tik pabūti kartu, sustiprinti bendrumo jausmą, puikiai praleisti laiką, pasportuoti, bet ir prisiminti, kad kartu siekiame bendro tikslo – praturtinti gyvenimus, išlaisvinti mintis ir kurti daugiau mokymosi galimybių.

Dėkojame mokiniams, dalyvavusiems bėgime ir tapusiems didelės komandos dalimi, kuri Vilniaus gatves nudažė mėlyna spalva.

Anglų kalbos mokytoja Ilona Kučinskienė
Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė