Kelmės rajono

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

1.  8.00 – 8.45

2.  8.55 – 9.40

3.  9.50 – 10.35

4.  11.05 – 11.50

5.  12.05 – 12.50

6.  13.00 – 13.45

7.  13.55 – 14.40

8.  14.50 – 15.35

_________________________

Birželio mėn.  9 – 13 dienomis gimnazijoje organizuota vaikų užimtumo, sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo stovykla ,,Mano vasara  -  2014“.  Stovykla skirta specialiųjų poreikių, rizikos grupės, daugiavaikių šeimų bei būsimos pirmos klasės mokiniams. Stovyklos veiklose dalyvavo 17 mokinių. Stovyklos tikslas – skatinti mokinius kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, pasinaudojant gamtine medžiaga ar turimomis priemonėmis sugalvoti įvairias estafetes, siekti laisvalaikį praleisti turiningai, suteikti džiugių emocijų.

Kiekviena stovyklos diena turėjo savo pavadinimą – Pažinimo, Kelionės įspūdžių, Menų, Sporto, Draugystės. Kiekvienos dienos nuotaikos įamžintos nuotraukose. Akimirkas fiksavo specialioji pedagogė Loreta Račkauskienė ir mokinė Goda Orlakaitė.

Specialioji pedagogė Loreta su stovyklautojais išbandė piešimą ant akmenų, tylos piešimą, linksmais piešinukais papuošė mokyklos kiemą.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė su stovyklautojais keliavo po Užventį, atrasdami žinomas vietas kitaip, su sakmėmis, vandens brastomis ir linksmais papokštavimais.

Sportinius žaidimus, Mažojo futbolo varžybas organizavo kūno kultūros mokytojai – Aidas Juozapavičius ir Feliksas Varanavičius.

Būsimi ir esami mokinukai tikino, kad stovykloje buvo įdomu, kad jie išmoko žaisti naujų žaidimų, kad smagiai pasivaikščiojo, kad atrado gimtąjį Užventį iš naujo, sužinojo įdomių sakmių.

Paskutinę stovyklos dieną užklupęs lietus stovyklautojų neišgąsdino. Sesutės Toma, Roberta ir Gabija atėjo pėščiomis net iš Želvių kaimo.

Taigi manome, kad stovyklos tikslas sėkmingai įgyvendintas.