_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

    

     

 

      Metų laikai keičiasi neatsižvelgdami į mūsų norus, ir kiekvienas iš jų savaip įdomus, savaip mielas. Pavasarį pabunda gamta, parskrenda paukščiai, bet svarbiausia – po pavasario visuomet ateina vasara ir ilgai lauktos, išsvajotos atostogos, kuomet galima basomis braidyti po šlapią žolę, ragauti pusžales braškes, stengtis nupūsti visus pienių pūkus, sukurti gražiausias laukinių gėlių kompozicijas...
      Dar vasaros pradžioje Kelmės rajono bibliotekininkų draugija kartu su Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešąja biblioteka paskelbė jaunimui skirtą konkursą „Jaunieji Kelmės rajono kūrėjai“. Keletą mėnesių jaunuoliai buvo skatinami siųsti savo kūrybinių darbų fotografijas bei trumpus aprašymus. Vasaros pabaigoje buvo atrinkti 4 konkurso nugalėtojai, kurie pakviesti bibliotekoje surengti personalines savo darbų parodas. Kelmės rajono bibliotekininkų draugijos parengtą projektą iš dalies finansavo Kelmės rajono savivaldybė.

        Šių metų rugsėjo 17 d. bibliotekoje pristatyta pirmosios konkurso nugalėtojos Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos moksleivės Godos Orlakaitės apyrankių ir fotografijų paroda „Vasaros atgarsiai...“.

        Parodos atidarymo metu jaunieji bibliotekos skaitytojai neatsispyrė pagundai išrinkti gražiausią fotografiją. Neabejotinai daugiausiai pagyrų iš jaunųjų skaitytojų sulaukė margaspalvis, pūstažandis voras.

     Paroda Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešojoje bibliotekoje veiks iki spalio 20 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!