_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Lapkričio 10 dieną gimnazijos antrokai (auklėtojos D. Mickevičienė ir G. Sungailienė) vykome į Šiaulius. Ekskursijos tikslas - apsilankyti patologijos muziejuje ir Šiaulių profesinio rengimo centre. Muziejuje gydytoja rodė ir pasakojo begalę dalykų apie žmogaus sandarą, žalingų įpročių ir aplinkos taršos neigiamą poveikį jaunam organizmui, apie tabako, alkoholio, narkotinių medžiagų, medikamentų bei stresų poveikį žmogaus gemalo vystymuisi, ekspozicijoje pamatėme įvairių patologiškai pakitusių organų pjūvius, galėjome juos palyginti su sveikais. Manau, šis muziejus ypač reikalingas tiems, kurie mėgaujasi sveikatai žalingais malonumais, nesusimąstydami apie skaudžias pasekmes. Patyrę įvairiausių jausmų( pasibjaurėjimą, gailestį, susimąstymą) pagalvojome ir apie tai, ar galėtume studijuoti mediciną. Mintis apie studijas pratęsėme apsilankę Šiaulių PRC mechanikos ir statybos skyriuje. Čia, ypač vaikinams, buvo įdomu ,,gyvai" pamatyti ir sužinoti apie automobilių remontą,suvirintojų ir šaltkalvių bei santechnikų specialybes, mokymosi sąlygas bei įsidarbinimo galimybes.
Ši išvyka pagilino biologijos pamokose įgytas žinias, leido pamąstyti apie sveiką gyvenseną bei tolesnį karjeros planavimą.


IIga mokinė Beatričė Sungailaitė