_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Lapkričio 12 d. I ga ir I gb klasės mokiniai, lydimi mokytojų S. Vaškevičienės ir I. Olberkienės vyko į profesinio veiklinimo pažintinį vizitą Šiauliuose. Kelionė finansuota iš projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ lėšų. Išvykos metu mokiniai lankėsi Nato oro bazėje, kur Baltijos šalių saugumo misiją šiuo metu atlieka Portugalijos ir Kanados kariai. Per daugiau nei valandą trukusį turą po griežtai saugomą, kariškių kontroliuojamą teritoriją mokiniai buvo supažindinti su aviacijos bazės specifika, portugalų pilotuojamais  naikintuvais, taip pat patys pilotai maloniai papasakojo apie savo įrangą ir apie tai, su kuo susiduria kasdienybėje. Mokiniai džiaugėsi proga praplėsti akiratį bei susipažinti su tokiais dalykais, kuriuos teko matyti tik televizoriaus ekrane.

Išvykos metu mokiniai lankėsi Šiaulių valstybinėje kolegijoje, sužinojo, kokias specialybes gali čia įgyti, kokios yra priėmimo sąlygos, su įdomumu stebėjo, kaip dirbtuvėse diagnozuojami automobilio gedimai.

   Apie tolesnį savo karjeros planavimą mokiniai pamąstė lankydamiesi Šiaulių profesinio rengimo centro statybos ir mechanikos skyriuje. Čia sužinojo, kokių profesijų specialistai ruošiami. Mokiniai susidomėję apžiūrėjo puikiai įrengtus kabinetus, turtingus mokymo priemonėmis, įranga. Profesijos mokytojai demonstravo, kaip veikia įvairūs prietaisai.

   Tikimės, kad tokie pažintiniai vizitai skatins mokinius rinktis patinkančias specialybes ir profesijas, kurios ateityje garantuotų mėgiamą darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą.