_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Vasario 7 d. 17 II-IV gimnazijos klasių mokinių, kartu su ugdymo karjerai koordinatore G. Montrimiene ir II g klasės auklėtoju A. Juozapavičiumi, lankėsi Vilniuje, tarptautinėje mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodoje STUDJOS 2020. Šių metų studijų parodos šūkis: ,,Internetas studijų programos neišrinks“, visiškai atitiko mūsų tikslus, kad mūsų gimnazistai galėtų pasidomėti, kokios yra studijų galimybės Lietuvoje ir užsienyje, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos, kas lemia vieną ar kitą pasirinkimą. Jie turėjo galimybę susitikti su įvairių mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, betarpiškai su jais pabendrauti ir sužinoti atsakymus į klausimus: Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? Klausytis pranešimų jaunimui aktualiomis temomis. Susipažinti su parodos 4 salėje pristatomomis rinkoje aktualiausiomis profesijomis ir profesinio mokymo įstaigomis.

Tikimės, kad įvairūs susitikimai, gauta informacija, padės pasirinkti, tikslingai susidaryti savo mokymosi planą ir norimą kelią, tolesnėms studijoms, o gal įsilieti į darbo rinką. Sėkmės!