_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Švenčionių pradinė mokykla organizavo Respublikinį pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą „Gimtinės takeliai“, kurio tikslas: skatinti mokinius domėtis Lietuvos vietovėmis, jų istorija, praeitimi ir dabartimi, t.y. meniniais vaizdais teikti informaciją apie gimtąją vietą, skatinti domėjimąsi savo miesto, kaimo istorinėmis, etnografinėmis vietovėmis, pastatais, skatinti moksleivius pažinti gimtojo krašto gamtą, architektūrą ir aplinką, ugdyti kūrybinius, meninius gebėjimus.

Konkurse buvo kviečiami dalyvauti Lietuvos respublikos švietimo įstaigų pradinių klasių mokiniai. Dalyviai skirstomi į dvi amžiaus grupes: 1 grupė - 1-2 klasių mokiniai, 2 grupė- 3-4 klasių mokiniai.

Konkurse, paskatinti klasių mokytojų Danutės I. (2 klasė), Otilijos (3 klasė) ir socialinės  pedagogės Dalios O., dalyvavo 3 pradinių klasių mokiniai.  Jie savo piešiniuose atskleidė savo požiūrį į kasdien minamą taką, piešiniu ir atlikimo technika (grafika, piešimas) išsakė savo patirtį ir įspūdžius.  Sudėlioję savas  mintis, jie suprato,  kad gimtinės takelis – Tėvynė... laisva Tėvynė su dar  paprastesniu, nuoširdesniu vaikišku  paaiškinimu. Tai namai, šeima, taika, gražios akimirkos, žydinčios gėlės, augantys medžiai ir  žmonės, kurie jaučiasi laimingi...

Dėkojame mokiniams, dalyvavusiems konkurse.