_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

    

     

 

Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija vykdė projektą „Aš – Tėvynės dalis“, kuris apjungė daug gražių prasmingų renginių.

Kovo 2 d. projektas startavo Užvenčio kraštotyros muziejuje protmūšiu „Aš – Lietuvos vaikas“, kurį organizavo buvę gimnazijos mokiniai Laurynas Giedrimas, Irmantas Ivanauskas, Milvydas Knyzelis, Inesa Bičkovaitė. Penkios mokinių komandos varžėsi, kuri geriau žino Lietuvos ir gimtojo krašto istoriją, praplėtė žinias įdomiais ir negirdėtais faktais iš artimiausių apylinkių istorijos.

Kovo 3 d. integruotoje pamokoje – proto mūšyje „LaisVĖJAM“ rungėsi ketvirtokų    komandos, kurios sumaniai atsakinėjo į klausimus ir atliko įvairias užduotis. Renginio organizatorės Edita Anglickienė ir Sigita Šiaulenskienė apdovanojo visus dalyvius simbolinėmis dovanėlėmis ir padėkos raštais. Ketvirtokai buvo ypač aktyvūs: dalyvavo respublikiniame atvirukų konkurse „Laisvai Lietuvai - 30“, kurį rengė Šiaulių logopedinė mokykla,  integruotoje pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, dailės pamokoje – viktorinoje

 „ Mano Lietuva“, edukacinėje pamokoje Užvenčio miestelio bibliotekoje, kurios metu pynė tautines juosteles.

Tą pačią dieną gimnazijos foje vyko dailės mokytojos Simonos Tekorienės inicijuotas performansas „Laisvės taku“. Performansą pradėjo gimnazijos direktorius Albertas Pumputis. Paskui direktorių „laisvės taku“ žengė gimnazijos mokytojai ir mokiniai.

Kovo 6 d. istorijos mokytojos Jūratė Maziliauskienė ir Nemira Rimdeikienė organizavo pilietiškumo pamoką „Verčiu Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo puslapius“, kurioje mokiniai pristatė pranešimus apie Nepriklausomybės akto signatarą Joną Smilgevičių, dainavo dainas Lietuvai, žiūrėjo pačių sukurtą filmą apie Užvenčio istoriją.

Projekto baigiamasis renginys, kurį rengė lietuvių kalbos mokytojos Genovaitė Sungailienė ir Jolanta Jautakienė, istorijos mokytojos Jūratė Maziliauskienė ir Nemira Rimdeikienė, dailės mokytoja Simona Tekorienė, muzikos skyriaus mokytojai Judita Rumbinienė, Erika Lukšaitė, Kęstutis Radavičius, Romaldas Pečeliūnas, vyko kovo 10 d. gimnazijos aktų salėje. Šventės dalyvių dėmesį patraukė gimnazijos kieme besisukantys trispalviai vėjo malūnėliai – atkurtos Nepriklausomybės šventės simboliai, kuriuos iš spalvoto popieriaus tradiciniu origami būdu lankstė 5 – 8 klasių mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos Silvos Vaškevičienės. Gimnazijos fojė išsirikiavo molbertai su spalvingais Respublikinio švietimo įstaigų vaikų ir mokinių piešinių konkurso – parodos „Tavo gimtinė – Tėvynės dalis“ piešiniais. Konkursą  organizavo ir parodą rengė  socialinė pedagogė  Dalia Orlakienė ir dailės mokytoja Simona Tekorienė. 

Šventiniame renginyje „Moterys Lietuvos istorijoje ir literatūroje“ apžvelgtas moterų vaidmuo Lietuvos istorijoje ir kultūroje nuo XIII a. iki šių dienų. Istorijos faktus palydėjo literatūrinė – muzikinė kompozicija.  Šventėje dalyvavo nemažas būrys svečių: Kelmės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Irena Janušienė, rajono tarybos nariai Zenonas Mačernius, Ona Granickienė, Gintaras Baškys, Užvenčio KC direktorė Odeta Kuličauskienė, Užvenčio parapijos klebonas Aivaras Jurgilas, mokinių tėveliai. Už prasmingą renginį visiems jo rengėjams teikdama po rožės žiedą gimnazijos administracijos vardu dėkojo  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė.

Daugiau renginio akimirkų čia